WITAMY W WD PREFAB LTD.

Kilka słów o nas ...

Budynek fabryki

Firma WD Prefab jest producentem mebli ze stali nierdzewnej oraz urządzeń gastronomicznych do profesjonalnych kuchni, hoteli, barów, restauracji, kantyn, pubów, szkół i stołówek. Obsługujemy zarówno duże, jak i małe gastronomie.

Firma powstała w 1994 roku. Siedziba wraz z fabryką polożoną na dwóch hektarach posiadanych gruntów znajduje się w Pruszczu Gdańskim, 10 km na południe od Gdańska. Położenie to, ze względu na bliskość baz promowych w Gdańsku i Gdyni, drogi szybkiego ruchu A1 oraz lotniska stanowi niewątpliwy atut ze wzglądów logistcznych.

Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Pracownicy produkcyjni naszego przedsiębiorstwa mają od 10 do 20 lat doświadczenia w pracy ze stalą nierdzewną.

Oprócz standartowych mebli ze stali nierdzewnej produkujemy: urządzenia podgrzewające, grzewcze, chłodnicze, mroźnicze, lady serwisowe, wyciągi tłuszczowe z zabezpieczeniem ppoż. Ansul 102 wg żądania klienta (okapy z indukcją, z kompensacją), panele do chłodni i mroźni, bary sałatkowe, zmywarki, urządzenia do popcornu. Wyposażamy przyczepy gastronomiczne (z uwzględnieniem najbardziej ekonomicznego rozwiązania wewnątrz przyczepy).

Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem obiektów gastronomicznych na podstawie przedstawionych projektów lub opracowujemy projekt dla każdego klienta we własnym zakresie. Posiadamy sieć serwisu w całej Polsce.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na wypracowanie technologii i standardów, które spełniają oczekiwania każdego klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy w przyszłości.

Z poważaniem

Prezes WD Prefab Ltd.
Jerzy Rzóska

projektowanie programowanie wycinanie montowanie serwisowanie

BIURO:
Tel/Fax:
+48 58 682 30 32
Fax: +48 58 682 30 37
Dział handlowy:
Tel: +48 58 682 30 32
Exp.-Imp.:
Tel:+48 58 682 25 63
NIP:
526-003-93-26